Працюємо: Середа-Неділя з 12 до 18. Каса музею до 17.15
Екскурсія до музею Булгакова
Замовлення екскурсії
з гідом
Обрати дату
Обрати час
Тип та кількість квитків
*В екскурсійній групі одночасно можуть бути присутніми не більше 6 чоловік
Контактні дані

Загальна інформація

{{ customer_name }}

{{ customer_phone }}

e-mail: {{ customer_email }}

Дата відвідування: {{ printDate }}

Час відвідування: {{ order_time }}

Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}

Екскурсійне обслуговування сплачується додатково!

Ваше замовлення
№ {{order_id}} прийнято.


Дякуємо за замовлення! Ми зв’яжемось в разі змін.


Якщо ви бронюєте екскурсію саме в день свого візиту — обов‘язково підтвердіть бронювання, зателефонувавши: +380444253188

{{ printDate }}

{{ order_time }}

{{ order_type }}

{{ printTickets }}

До сплати: {{ total_price }} грн.
Екскурсії
з аудіогідом
Без попереднього бронювання!

Ви можете відвідати музей у наступні години:
11:00, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30,
14:30, 15:00, 15:30, 16:30

Додаткова інформація за телефоном:
+380 (44) 425-31-88

Підтримати музей

Переказ на рахунок БФ "Фонд сприяння діяльності літературно-меморіального музею М. Булгакова в місті Києві" є благодійним внеском та не повертається платникові.

Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.

Дякуємо за підтримку!

100 грн.
Сума пожертви
200 грн.
Сума пожертви
500 грн.
Сума пожертви
1000 грн.
Сума пожертви

Відвідайте онлайн виставку “Живіть!”. Автографи Михаїла Булгакова!

14.05.2023

Фонди Літературно-меморіального музею М. Булгакова містять чимало безцінних документів, перлиною серед яких є автографи письменника. Більшість із них зберіглися завдяки ентузіазму, відповідальності й любові, з якими їх збирала сестра М. Булгакова, Н. А. Земська.

Представляємо виставку деяких автографів лікаря і письменника Михаїла Булгакова, присвячену його 132-му дню народження,  на якій представлено рідкісні документи з фондів музею – листи М. Булгакова, дарчі написи на фотографіях тощо. Особливий інтерес являє рецептурний довідник, яким М. Булгаков користувався у 1915 - 1918 р.р. під час своєї лікарської практики, і який містить його власноручні нотатки. На форзаці книжки рукою власника записано пропорції ін’єкцій, які вводилися пораненим: знеболювальне, кровоспинне та стимулююче роботу серця. Смисловим центром виставки є останній автограф Михаїла Булгакова – напис на фотокартці, який він зробив за місяць до смерті на пам'ять своїм племінницям – Ользі та Олені Земським. Останні слова, які вивела його рука як заповіт дітям, нині сприймаються, як звернення до кожного з нас: “Бажаю вам щастя в житті.” Ніби до кожного з нас він промовляє: “Живіть!”

Виставку підготувала Ганна Путова

Ознайомитись з виставкою можна просто зараз онлайн на нашому сайті: розділ Музей/Публікації/“Живіть!”. Автографи Михаїла Булгакова. (від 14.05.2023)

Читайте також