Працюємо: Середа-Неділя з 12 до 18. Каса музею до 17.15
Екскурсія до музею Булгакова
Замовлення екскурсії
з гідом
Обрати дату
Обрати час
Тип та кількість квитків
*В екскурсійній групі одночасно можуть бути присутніми не більше 6 чоловік
Контактні дані

Загальна інформація

{{ customer_name }}

{{ customer_phone }}

e-mail: {{ customer_email }}

Дата відвідування: {{ printDate }}

Час відвідування: {{ order_time }}

Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}

Екскурсійне обслуговування сплачується додатково!

Ваше замовлення
№ {{order_id}} прийнято.


Дякуємо за замовлення! Ми зв’яжемось в разі змін.


Якщо ви бронюєте екскурсію саме в день свого візиту — обов‘язково підтвердіть бронювання, зателефонувавши: +380444253188

{{ printDate }}

{{ order_time }}

{{ order_type }}

{{ printTickets }}

До сплати: {{ total_price }} грн.
Екскурсії
з аудіогідом
Без попереднього бронювання!

Ви можете відвідати музей у наступні години:
11:00, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30,
14:30, 15:00, 15:30, 16:30

Додаткова інформація за телефоном:
+380 (44) 425-31-88

Підтримати музей

Переказ на рахунок БФ "Фонд сприяння діяльності літературно-меморіального музею М. Булгакова в місті Києві" є благодійним внеском та не повертається платникові.

Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.

Дякуємо за підтримку!

100 грн.
Сума пожертви
200 грн.
Сума пожертви
500 грн.
Сума пожертви
1000 грн.
Сума пожертви

Булгаковські збіговиська

Зустрічі дітей з українськими дитячими письменниками, що відбуваються в музеї з 2012 року. Кураторка проєкту — наукова співробітниця музею Ольга Савицька

У Києві Булгаков був більше читачем, ніж письменником, тому й виник такий проєкт. Ми хочемо розповісти читачам про сучасних українських письменників, причому читачам у тому ніжному віці, у якому Булгаков жив у Києві. У цьому будинку Булгаковим, його братами та сестрами було прочитано величезну кількість книг — тоді це була норма, і до цієї людської норми ми б хотіли повернути наших дітей. У нас побували письменники та поети Сашко Дерманський, Григорій Фалькович, Іван Андрусяк, Сергій Оксеник, Леся Воронина, Зірка Мензатюк, Дзвінка Матіяш, Галина Ткачук, Валентина Вздульська, художники-ілюстратори Катерина Штанко, Володимир Штанко, Наталка Пастушенко, Павло Фішель. Відбувається все так: приходять дівчата й хлопчики, мами й тата, бабусі й дідусі, письменники розповідають, читають уголос, відповідають на запитання. Час летить стрілою! Для створення затишної домашньої атмосфери пропонуємо чаювання з бубликами та пундиками, а ще – екскурсію музеєм.