ПН-НД 10:00-17:00, Вихідний середа
Екскурсія до музею Булгакова
Замовлення екскурсії
Обрати дату
Тип екскурсії
Обрати час
Тип та кількість квитків
*В екскурсійній групі одночасно можуть бути присутніми не більше 6 чоловік
Контактні дані

Загальна інформація

{{ customer_name }}

{{ customer_phone }}

e-mail: {{ customer_email }}

Дата відвідування: {{ printDate }}

Час відвідування: {{ order_time }}

Тип екскурсії: {{ order_type }}

Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}

Ваше замовлення
№ {{order_id}} прийнято.


Дякуємо за замовлення! Ми зв’яжемось з вами якнайшвидше, щоб підтвердити можливість відвідин музею в заданий день та час.

{{ printDate }}

{{ order_time }}

{{ order_type }}

{{ printTickets }}

Підтримати музей

Перекази на рахунок організації є благодійними внесками та не повертаються платникам.

Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.

Дякуємо за підтримку!

100 грн.
Сума пожертви
200 грн.
Сума пожертви
500 грн.
Сума пожертви
1000 грн.
Сума пожертви

Булгаковські збіговиська

Зустрічі дітей з українськими дитячими письменниками, що відбуваються в музеї з 2012 року. Кураторка проєкту — наукова співробітниця музею Ольга Савицька

У Києві Булгаков був більше читачем, ніж письменником, тому й виник такий проєкт. Ми хочемо розповісти читачам про сучасних українських письменників, причому читачам у тому ніжному віці, у якому Булгаков жив у Києві. У цьому будинку Булгаковим, його братами та сестрами було прочитано величезну кількість книг — тоді це була норма, і до цієї людської норми ми б хотіли повернути наших дітей. У нас побували письменники та поети Сашко Дерманський, Григорій Фалькович, Іван Андрусяк, Сергій Оксеник, Леся Воронина, Зірка Мензатюк, Дзвінка Матіяш, Галина Ткачук, Валентина Вздульська, художники-ілюстратори Катерина Штанко, Володимир Штанко, Наталка Пастушенко, Павло Фішель. Відбувається все так: приходять дівчата й хлопчики, мами й тата, бабусі й дідусі, письменники розповідають, читають уголос, відповідають на запитання. Час летить стрілою! Для створення затишної домашньої атмосфери пропонуємо чаювання з бубликами та пундиками, а ще – екскурсію музеєм.