Працюємо: Середа-Неділя з 12 до 18. Каса музею до 17.15
Екскурсія до музею Булгакова
Замовлення екскурсії
з гідом
Обрати дату
Обрати час
Тип та кількість квитків
*В екскурсійній групі одночасно можуть бути присутніми не більше 6 чоловік
Контактні дані

Загальна інформація

{{ customer_name }}

{{ customer_phone }}

e-mail: {{ customer_email }}

Дата відвідування: {{ printDate }}

Час відвідування: {{ order_time }}

Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}

Екскурсійне обслуговування сплачується додатково!

Ваше замовлення
№ {{order_id}} прийнято.


Дякуємо за замовлення! Ми зв’яжемось в разі змін.


Якщо ви бронюєте екскурсію саме в день свого візиту — обов‘язково підтвердіть бронювання, зателефонувавши: +380444253188

{{ printDate }}

{{ order_time }}

{{ order_type }}

{{ printTickets }}

До сплати: {{ total_price }} грн.
Екскурсії
з аудіогідом
Без попереднього бронювання!

Ви можете відвідати музей у наступні години:
11:00, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30,
14:30, 15:00, 15:30, 16:30

Додаткова інформація за телефоном:
+380 (44) 425-31-88

Підтримати музей

Переказ на рахунок БФ "Фонд сприяння діяльності літературно-меморіального музею М. Булгакова в місті Києві" є благодійним внеском та не повертається платникові.

Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.

Дякуємо за підтримку!

100 грн.
Сума пожертви
200 грн.
Сума пожертви
500 грн.
Сума пожертви
1000 грн.
Сума пожертви

Журфікс

Проєкт відбувається на підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group та в партнерстві з НМАУ (Національна музична академія України імені П.І. Чайковського)

Музичні вечори 13-го числа щомісяця, які так любила сім’я Булгакових. Славнозвісні «журфікси» (з франц. jour fixe — приймання гостей в певний, заздалегідь встановлений день тижня), так звані «домашні вечори» були дуже популярні серед інтелігенції і були приводом вишукано провести дозвілля. Вони супроводжувались музикою, вокальними творами, театральними аматорськими постановками. В родині Булгакових журфікси проводилися по непарних суботах. Спочатку їх проводила мама, Варвара Михайлівна. Навіть в 1918-му Булгакови не могли жити без музики та домашніх вистав. Ідея відродження традиції належить провідній науковій співробітниці, авторці наукової концепції створення експозиції музею, Кірі Миколаївні Пітоєвій. Перший журфікс відбувся в квітні 2оо6 року. За цей час в нашому у вітальні Дому з білим роялем виступали відомі музиканти та колективи України та Європи, регулярно відбуваються світові прем'єри опер та концертних програм, традиційні Різдвяні співи та концерти-вертепи, танцювальні майстер-класи та різноманітні перформанси.