Працюємо: Середа-Неділя з 12 до 18. Каса музею до 17.15
Екскурсія до музею Булгакова
Замовлення екскурсії
з гідом
Обрати дату
Обрати час
Тип та кількість квитків
*В екскурсійній групі одночасно можуть бути присутніми не більше 6 чоловік
Контактні дані

Загальна інформація

{{ customer_name }}

{{ customer_phone }}

e-mail: {{ customer_email }}

Дата відвідування: {{ printDate }}

Час відвідування: {{ order_time }}

Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}

Екскурсійне обслуговування сплачується додатково!

Ваше замовлення
№ {{order_id}} прийнято.


Дякуємо за замовлення! Ми зв’яжемось в разі змін.


Якщо ви бронюєте екскурсію саме в день свого візиту — обов‘язково підтвердіть бронювання, зателефонувавши: +380444253188

{{ printDate }}

{{ order_time }}

{{ order_type }}

{{ printTickets }}

До сплати: {{ total_price }} грн.
Екскурсії
з аудіогідом
Без попереднього бронювання!

Ви можете відвідати музей у наступні години:
11:00, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30,
14:30, 15:00, 15:30, 16:30

Додаткова інформація за телефоном:
+380 (44) 425-31-88

Підтримати музей

Переказ на рахунок БФ "Фонд сприяння діяльності літературно-меморіального музею М. Булгакова в місті Києві" є благодійним внеском та не повертається платникові.

Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.

Дякуємо за підтримку!

100 грн.
Сума пожертви
200 грн.
Сума пожертви
500 грн.
Сума пожертви
1000 грн.
Сума пожертви

«І РАПТОВО, І ГРІЗНО НАСТАЛА ІСТОРІЯ» ВІДКРИЛАСЬ НОВА ВИСТАВКА В МУЗЕЇ З 7 ЛЮТОГО

07.02.2024

Відкрили нову виставку «І раптово, і грізно настала історія»! «Наша виставка – про історію. Як і в першій чверті ХХ ст., головна історія для нас сьогодні – війна. Ми не лише живемо в умовах війни, ми аналізуємо її та вивчаємо. Події минулого – урок, погано засвоєний нами свого часу. Тому Перші визвольні змагання так потужно нагадують про себе сьогодні. Чому тоді не вийшло, у чому були головні помилки наших прадідів? Як уникнути подібних помилок нині

Наша виставка – внесок у дослідження історії України тої пори; певною мірою вона є спробою застосування сучасного досвіду в інтерпретації минулого.

У меморіальному музеї, розташованому в типовій міській квартирі початку ХХ ст., зіштовхнулися два світи: звичайної київської родини та України доби Перших визвольних змагань. Ці світи доповнюють одне одного, вряди-годи перебувають у конфлікті, або існують паралельно.

Зовнішній світ, проявлений через фактологічні свідчення: предмети, що презентують історію країни того часу – документи, листівки, книги тощо. А світ родини – через збережені сімейні архіви, що розповідають історію одного київського будинку та людей, які жили в ньому.

Найбільше свідчень ми маємо про родини Булгакових і Листовничих – окрім автобіографічних джерел, перед нами постають спогади, художні твори – роман «Біла гвардія», оповідання, пов’язані з цим твором, та есе «Київ-місто», в якому Булгаков дуже чітко вказує на початок новітньої історії:

«…Легендарні часи урвалися, і раптово, і грізно настала історія. Я абсолютно точно можу вказати момент її появи: це було о 10 годині ранку 2-го березня 1917 року…»

До зустрічі!

Працюємо: Середа-Неділя з 12 до 18!

Андріївський узвіз, 13

Читайте також