![](https://bulgakovmuseum.com/rails/active_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--9c8b6fe75f64dc54024efefbf8f3eb18322bb218/photo5201726302430803678.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo5201726302430803678.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo5201726302430803678.jpg)
{{ customer_name }}
{{ customer_phone }}
e-mail: {{ customer_email }}
Дата відвідування: {{ printDate }}
Час відвідування: {{ order_time }}
Тип та кількість квитків: {{ printTickets }}
Екскурсійне обслуговування сплачується додатково!
{{ printDate }}
{{ order_time }}
{{ order_type }}
{{ printTickets }}
Ви можете відвідати музей у наступні години:
11:00, 11:30, 12:30, 13:00, 13:30,
14:30, 15:00, 15:30, 16:30
Додаткова інформація
за телефоном:
+380 (44) 425-31-88
Переказ на рахунок БФ "Фонд сприяння діяльності літературно-меморіального музею М. Булгакова в місті Києві" є благодійним внеском та не повертається платникові.
Кожен внесок — допомога у реалізації проєктів, спрямованих на розвиток культурного середовища Києва (орієнтовна сума сбору — 100 000 тис. грн). Ми віримо, що музей — це хаб, де має бути комфортно кожному, тому й далі плекатимемо традиції Дому: музичні вечори, тематичні виставки, ексклюзивні формати екскурсій, чаювання на веранді, тощо.
Дякуємо за підтримку!