![](https://bulgakovmuseum.com/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZOMjQ1TUhreU5HVjZielozYW5kb1lqVjNZWEE0YkdWeGVtaHdlUzlsTWpka1ltVmpNVEF6TnpSaFkyUmxPRFprWTJJMU1XSmhaREV4WkRjMFlUZzNZemxqT0Rjek5EVTVNMlZqTUdGbVlXVmtOREV4TmpreE1tSTNZVFl6QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NJQmptbHViR2x1WlRzZ1ptbHNaVzVoYldVOUlqSTBORE0yTVRFeU4xOHpNVEl3TURjMU1qTTBPRGd3TkRNd1h6STFPRFkxTURBek56UTVNekF4TmpVeE56WmZiaTVxY0djaU95Qm1hV3hsYm1GdFpTbzlWVlJHTFRnbkp6STBORE0yTVRFeU4xOHpNVEl3TURjMU1qTTBPRGd3TkRNd1h6STFPRFkxTURBek56UTVNekF4TmpVeE56WmZiaTVxY0djR093WlVPaEZqYjI1MFpXNTBYM1I1Y0dWSklnOXBiV0ZuWlM5cWNHVm5CanNHVkE9PSIsImV4cCI6IjIwMjQtMDctMjdUMDY6Mjk6MjcuMzg3WiIsInB1ciI6ImJsb2Jfa2V5In19--222c84cca3f6ade07362fcec208b66a6ac43bfe2/244361127_3120075234880430_2586500374930165176_n.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22244361127_3120075234880430_2586500374930165176_n.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27244361127_3120075234880430_2586500374930165176_n.jpg)
Презентація документального роману Олексія Нікітіна «От лица огня» відбулася в музеї Булгакова 30 вересня.
Літературне товариство музею «Вхід з веранди» ввідновило свою роботу. Ґ
В рамках виставки музею «Дім, що рятує» до 80-их роковин трагедії Бабиного Яру, 30 вересня о 19:00 відбулась подія:
Олексій Нікітін. Зустріч з читачами - презентація документального роману Олексія Нікітіна «От лица огня» (в українському перекладі «Бат-Амі»).
Це трагічна і водночас сповнена потужної життєвої сили історія київської українсько-єврейської родини у період Другої світової війни, що стає відображенням стосунків українців та євреїв під час нацистської окупації України.
Серед історичних постатей, що вплинули на долі героїв роману – міський голова Полтави, оуновець Федір Борковський, нарком НКВС УРСР Василь Сергієнко, начальник київського гестапо Ганс Шумахер та командир партизанського об’єднання Сидір Ковпак.
«От лица огня» - перший роман, написаний на основі документів Першого (Розвідувального) управління НКВС УРСР, розсекречених після 2011 року.
Автор Олексій Нікітін народився та живе в Києві, прозаїк. Друкується з 1990 року, його романи перекладались та видавались українською, англійською, італійською та французькою мовами.
Після презентації та літературних читань у гостей була змога поставити запитання, а також провести час у спілкуванні з давніми знайомими та новими друзями нашого товариства.
До нових зустрічей вже скоро!