![](https://bulgakovmuseum.com/rails/active_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--00aa39a6222d622aaf6bacc7a23d8c99aac72ee7/Screenshot%202023-05-31%20at%2011.33.32.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22Screenshot+2023-05-31+at+11.33.32.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27Screenshot%25202023-05-31%2520at%252011.33.32.png)
У відповідь на тиражування неправдивої інформації у соцмережах, заявляємо, що на меморіальній дошці М. А. Булгакову змінено текст, згідно з ініціативою колективу музею та відповідно до ст. 23 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
Дошку встановлено у 1981 році.
Було: В этом доме жил известный русский, советский писатель Михаил Булгаков.
Стало: В цьому будинку в 1906 - 1919 роках жив видатний киянин, лікар, письменник Михаїл Булгаков.
Зміни узгоджено зі скульптором оригінальної дошки Анатолієм Васильовичем Кущем.
Будь-якого публічного, ба більше "урочистого" як пишуть "знавці", відкриття дошки не було, як і витрати бюджетних коштів чи то "запорєбріковського" спонсорства, яке постійно їм примарюється.
Вкотре в інфопросторі (легко) тиражуються фейки.
Будьте уважні.
До зустрічі на наших виставках та подіях!
Працюємо: середа-неділя з 12 до 18
Андріївський узвіз, 13