![](https://bulgakovmuseum.com/rails/active_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--198103c41afcb9143f87d0d08eeb52f7e50b2a7d/photo_5262465476527768300_y.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_5262465476527768300_y.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_5262465476527768300_y.jpg)
В неділю, 4 вересня о 17:00 відбулася зустріч-поетичні читання музейної літературної спільноти Вхід з веранди!
До нас завітали:
Павло Рицар (Палад) — поет, народився в Києві в 1968 році. Закінчив КПІ, інженер електронної техніки. Вірші почав писати у 2006 році. З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України добровільно вступив до ЗСУ.
Ірина Рипка — поетка, письменниця, народилася в Нижньоудинську, Іркутської області. Живе в м.Києві. Авторка книг «Время сухих стрекоз», «Господь Саваоф». З початку війни працює медсестрою в 17й КМЛ.
Кілька фотомоментів з теплої події музейного уїк-енда! Дякуємо всім гостям за час разом та чудове спілкування
За фото дякуємо Елена Кимельфельд